Aplikacja do zwiedzania

W Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach uruchomiliśmy „Movi Guide”, czyli audioprzewodnik w smartfonie, który umożliwi zwiedzanie z poziomu aplikacji. W tym celu należy wcześniej pobrać darmową aplikację Movi Guide ze sklepu Google Play lub Appstore, odszukać Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach i pobrać zawartość przewodnika.

Aplikacja działa na terenie skansenu offline, warto więc pobrać ją przed przyjazdem do muzeum, aby uniknąć problemu z zasięgiem Internetu. Aby rozpocząć zwiedzanie, prosimy w aplikacji wybrać z listy dostępnych instytucji nasze muzeum, następnie język polski oraz ścieżkę zwiedzania i uruchomić przewodnik, naciskając „play”. Oprócz ciekawych informacji o muzeum, obiektach oraz eksponatach, głos lektora wskaże również, którędy iść i pomoże odnaleźć się w muzealnej przestrzeni dawnej osady rybackiej. Zachęcamy do korzystania z aplikacji! Życzymy przyjemnego zwiedzania!

W aplikacji dostępna jest w chwili obecnej wersja w j. polskim. W przyszłości będzie dostępna wersja w j. niemieckim oraz angielskim.