UWAGA! Widowisko narracyjne i warsztaty ceramiczne i garncarskie 7 lipca

Dodano: 2019-06-27

KATARZYNA JACKOWSKA ENEMUO – muzykantka, antropolożka kultury, opowiadaczka historii, wędrownica, zbieraczka skarbów i przede wszystkim ktoś, kto kulturę praktykuje. Bazuje na najróżniejszych formach tradycji i kultury archaicznej – ale wykorzystuje ją jak narzędzie do pracy z naszym „dziś”. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia muzycznego, badawczego, teatralnego i trenerskiego przekuwa na opowieści i piosenki, na wydarzenia, koncerty, widowiska, spektakle i warsztaty – tak, by móc się nimi dzielić z jak największą ilością ludzi.

IWONA SOJKA

Od prawie dziesięciu lat poszukuje, uczy się i wykonuje europejską muzykę tradycyjną, pochodzącą z żywej tradycji oraz źródeł pisanych. Maestrii i technik uczyła się u wiejskich mistrzów w Polsce, na Węgrzech i w Mołdawii. Jest autorką tekstów oraz muzyki inspirowanej tradycją ludową Europy. Jest także opowiadaczką historii, współautorką kilku programów-spektakli z opowieściami. Koncertuje, prowadzi warsztaty i gra do tańca m.in. z Kapelą Brodów, Scholą Węgajty, Kapelą Jazgodki, a także w ramach autorskich projektów muzycznych Ani Brody.

ANNA I KAZIMIERZ KOWALCZYKOWIE –- artyści, rzemieślnicy, ceramicy, garncarze, tworzący pracownię - GLINIANA ZAGRODA - miejsce pełne słońca, wiatru i nadmorskiej świeżości. Każdy z tych elementów pobudza wyobraźnię i daje ochotę do artystycznej pracy. Powstają tu ceramiczne dzieła z duszą i pozytywną energią. Gliniana Zagroda to miejsce dla poszukujących nietuzinkowych wrażeń, a pod okiem niezwykłych instruktorów spotkanie z gliną staje się ciekawym doświadczeniem i świetną zabawą w otoczeniu wiejskiego klimatu  i przyjaznych ludzi. Stworzyć tu można wszystko, czego dusza początkującego artysty zapragnie.

Dotrzymaj nam kroku!

kontakt: 697  176  674