Aplikacja do zwiedzania

W Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach uruchomiliśmy „Movi Guide”, czyli audioprzewodnik w smartfonie, który umożliwi zwiedzanie z poziomu aplikacji. W tym celu należy wcześniej pobrać darmową aplikację Movi Guide ze sklepu Google Play lub Appstore, odszukać Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach i pobrać zawartość przewodnika.

Kod QR do pobrania aplikacji MOVIGUIDE

Aplikacja działa na terenie skansenu offline, warto więc pobrać ją (ważne: wraz z plikiem dotyczącym Kluk, który ściąga się po wejściu do aplikacji pod pozycją z nazwą naszego muzeum) przed przyjazdem do nas, aby uniknąć problemu z zasięgiem Internetu. W tym celu prosimy w zainstalowanej aplikacji wybrać z listy dostępnych instytucji nasze muzeum, następnie język polski oraz ścieżkę zwiedzania i pobrać plik. Gdy będziecie Państwo w Klukach, aby uruchomić przewodnik, ponownie należy odszukać Muzeum Wsi Słowińskiej, wybrać język, ścieżkę zwiedzania oraz nacisnąć „play”.

Oprócz ciekawych informacji o muzeum, obiektach oraz eksponatach, głos lektora wskaże również, którędy iść i pomoże odnaleźć się w muzealnej przestrzeni dawnej osady rybackiej. Zachęcamy do korzystania z aplikacji! Życzymy przyjemnego zwiedzania!

W aplikacji dostępna jest w chwili obecnej wersja w j. polskim. W przyszłości będzie dostępna wersja w j. niemieckim oraz angielskim.